قال الله تبارک تعالی ای فرزند آدم تو اراده می کنی و من نیز اراده می کنم ولی تنها خواسته من محقق می شود. هرکس در پی من باشد مرا خواهد شناخت، و هر کس مرا بشناسد، مرا می خواهد، و هر کس مرا خواست در طلب من بر آید، و آنکس که در طلب من بر آید مرا خواهد یافت، و او که مرا یافت به خدمت من بر آید، و آنکه به خدمت من بر آمد به یاد من خواهد بود، و هر کس به یاد من باشد من نیز با لطف و رحمت خویش او را یاد خواهم کرد. ای فرزند آدم کردارت بی آلایش نخواهد شد مگر طعم چهار مرگ را بچشی: مرگ سرخ، مرگ زرد، مرگ سیاه و مرگ سفید، مرگ سرخ، بردباری بر ستم و خودداری از آزار می باشد، مرگ زرد، گرسنگی و تنگدستی است، مرگ سیاه، مخالفت با نفس و خواسته های اوست، از خواسته های نفست پیروی مکن که تو را از راه خدا منحرف می سازد،(47) و مرگ سفید، گوشه گیری است.

img-news-1

گردهمایی خانواده های محترم ایثارگران صندوق های بازنشستگی در زائرسرا

خانواده های محترم ایثارگران صندوق های بازنشستگی صنعت نفت از روز شنبه ۱۸ شهریور ۹۶ همزمان با فرخنده روز عید سعید غدیر و هفته ولایت در گردهمایی ایثارگران در زایرسرای مشهد شرکت نمودند .

خانواده های محترم ایثارگران صندوق های بازنشستگی صنعت نفت از روز شنبه ۱۸ شهریور ۹۶ همزمان با فرخنده روز عید سعید غدیر  و هفته ولایت در گردهمایی ایثارگران در زایرسرای مشهد شرکت نمودند .

بیش از ۷۰ خانواده بازنشستگان ایثارگر که برای اولین بار از شهرهای: اهواز، آبادان، اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، سنندج، بندرعباس، ساری، خرم‌آباد، مسجدسلیمان، ایلام، بوشهر، زنجان، کرمانشاه و… در گردهمایی شصت و یکمین ایثارگران شرکت کرده‌اند به مدت پنج روز میهمان صندوق‌ها هستند و در برنامه‌های متنوع زیارتی و سیاحتی که از سوی گروه میزبان با هماهنگی روابط عمومی زایرسرای نفت پیش‌بینی شده بود شرکت نمودند

بازگشت

  • ایثارگران
  • بازنشستگان

نظرات

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید