قال الله تبارک تعالی ای فرزند آدم تو اراده می کنی و من نیز اراده می کنم ولی تنها خواسته من محقق می شود. هرکس در پی من باشد مرا خواهد شناخت، و هر کس مرا بشناسد، مرا می خواهد، و هر کس مرا خواست در طلب من بر آید، و آنکس که در طلب من بر آید مرا خواهد یافت، و او که مرا یافت به خدمت من بر آید، و آنکه به خدمت من بر آمد به یاد من خواهد بود، و هر کس به یاد من باشد من نیز با لطف و رحمت خویش او را یاد خواهم کرد. ای فرزند آدم کردارت بی آلایش نخواهد شد مگر طعم چهار مرگ را بچشی: مرگ سرخ، مرگ زرد، مرگ سیاه و مرگ سفید، مرگ سرخ، بردباری بر ستم و خودداری از آزار می باشد، مرگ زرد، گرسنگی و تنگدستی است، مرگ سیاه، مخالفت با نفس و خواسته های اوست، از خواسته های نفست پیروی مکن که تو را از راه خدا منحرف می سازد،(47) و مرگ سفید، گوشه گیری است.

img-news-1

پنجمین دوره مسابقات ورزشی سراسری بازنشستگان

زائرسرای صنعت نفت مشهد در اردیبهشت 97 میزبان تعداد زیادی از بازنشستگان محترم صنعت نفت از سراسر کشور می باشد که جهت شرکت در پنجمین دوره مسابقات سراسری ورزشی صندوق های بازنشستگی به مشهد دعوت شده اند.

این دوره از مسابقات از 15 لغایت 19 اردیبهشت در مشهد برگزار می گردد .

روز جمعه با ورود کلیه بازنشستگان ، جلسه هماهنگی روسای هیاتهای ورزشی استان خراسان رضوی و سرپرستان تیم های ورزشی صندوق های بازنشستگی صنعت نفت در محل سالن کنفرانس زائرسرا برگزار گردید.بازگشت

  • صندوق های بازنشستگی
  • هتل نفت
  • مهمانسرای شرکت نفت
  • شرکت نفت

نظرات

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید