قال الله تبارک تعالی ای فرزند آدم تو اراده می کنی و من نیز اراده می کنم ولی تنها خواسته من محقق می شود. هرکس در پی من باشد مرا خواهد شناخت، و هر کس مرا بشناسد، مرا می خواهد، و هر کس مرا خواست در طلب من بر آید، و آنکس که در طلب من بر آید مرا خواهد یافت، و او که مرا یافت به خدمت من بر آید، و آنکه به خدمت من بر آمد به یاد من خواهد بود، و هر کس به یاد من باشد من نیز با لطف و رحمت خویش او را یاد خواهم کرد. ای فرزند آدم کردارت بی آلایش نخواهد شد مگر طعم چهار مرگ را بچشی: مرگ سرخ، مرگ زرد، مرگ سیاه و مرگ سفید، مرگ سرخ، بردباری بر ستم و خودداری از آزار می باشد، مرگ زرد، گرسنگی و تنگدستی است، مرگ سیاه، مخالفت با نفس و خواسته های اوست، از خواسته های نفست پیروی مکن که تو را از راه خدا منحرف می سازد،(47) و مرگ سفید، گوشه گیری است.

img-news-1

ضیافت افطار در زائرسرا

چه بسا روزه داري كه از روزه اش جز گرسنگي و تشنگي بهره اي ندارد و چه بسا شب زنده داري كه از نمازش جز بي خوابي و سختي سودي نمي بردحضرت علي (ع)

 ضمن گراميداشت فرارسيدن ماه ضيافت الهي و آرزوي قبولي طاعات و عبادات ، مفتخريم همچون سالهاي گذشته  با مساعدت مدیریت محترم زائرسرا  در روز های  5 و 6 خرداد 97  پذيراي خانواده همکاران عزيز مجموعه زائرسرا  در ضیافت افطار باشيم. 


بازگشت

  • صندوق های بازنشستگی
  • هتل نفت
  • مهمانسرای شرکت نفت
  • شرکت نفت

نظرات

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید