قال الله تبارک تعالی ای فرزند آدم تو اراده می کنی و من نیز اراده می کنم ولی تنها خواسته من محقق می شود. هرکس در پی من باشد مرا خواهد شناخت، و هر کس مرا بشناسد، مرا می خواهد، و هر کس مرا خواست در طلب من بر آید، و آنکس که در طلب من بر آید مرا خواهد یافت، و او که مرا یافت به خدمت من بر آید، و آنکه به خدمت من بر آمد به یاد من خواهد بود، و هر کس به یاد من باشد من نیز با لطف و رحمت خویش او را یاد خواهم کرد. ای فرزند آدم کردارت بی آلایش نخواهد شد مگر طعم چهار مرگ را بچشی: مرگ سرخ، مرگ زرد، مرگ سیاه و مرگ سفید، مرگ سرخ، بردباری بر ستم و خودداری از آزار می باشد، مرگ زرد، گرسنگی و تنگدستی است، مرگ سیاه، مخالفت با نفس و خواسته های اوست، از خواسته های نفست پیروی مکن که تو را از راه خدا منحرف می سازد،(47) و مرگ سفید، گوشه گیری است.

img-news-1

بهره برداری از تکنولوژی VIOP ( سیستم تلفنی مبتنی بر شبکه) در زائرسرا

به همت کارشناسان واحد فناوری اطلاعات و حمایت های مدیریت و در راستای پروژ ه های تعریف شده در حوزه فناوری اطلاعات زائر سرای نفت مشهد ، سیستم تلفنی مبتنی بر شبکه با استفاده از تجهیزات سیسکو و خط E1 مبنتی بر فیبر نوری به بهره برداری رسید.

به همت کارشناسان واحد فناوری اطلاعات و حمایت های مدیریت و در راستای پروژ ه های تعریف شده در حوزه فناوری اطلاعات زائر سرای نفت مشهد ، سیستم تلفنی مبتنی بر شبکه با استفاده از تجهیزات سیسکو و خط E1 مبنتی بر فیبر نوری به بهره برداری رسید. از مزایای خط E1 امکان اختصاص ۱۰۰۰ شماره مستقیم به سر خط ارائه شده به زائر سرا می باشد.
مهم ترین ویژگی های VOIP
 کیفیت بالا و کم نظیر صدای مکالمه
 حداقل تاخیر زمانی در مکالمه
 وضوح و شفافیت صدا، بدون وجود خدشه و انعکاس در صدا
 سادگی و سهولت کاربری
 قیمت مناسب مکالمات
 امکان استفاده بدون نیاز به شماره گیری مرکز تلفن
 امکان استفاده در تلفن همراه، تبلت، رایانه های دستی و سایر رایانه ها
 قابلیت اتصال به سانترال
 قابلیت استفاده چندین نفر از یک Account
 جابهجائی آسان شمارههای تلفنی،
 برای برقراری تماسهای تحت اینترنت از هر نقطه دنیا
 برقراری تماسهای Point to Point مابین دفتر مرکزی و دفاتر نمایندگی خارج از کشور بر روی بستر اینترنت
 امکان تماس با کلیه شمارههای بهصورت مستقیم و با هزینه ناچیز


بازگشت

  • پیشرفت

نظرات

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید