امام رضا عليه‏‎السلام فرمودند: بر كسى چون حسين بايد كه گريندگان بگريند؛ زيرا كه گريستن بر او گناهان بزرگ را مى‏‌زدايد. حضرت سپس فرمود: چون ماه محرّم مى‏‌رسيد كسى پدرم عليه‌‏السلام را خندان نمى‌‏ديد. غم و اندوه بر او چيره بود تا آن كه ده روز مى‏‌گذشت، روز دهم روز سوگوارى و اندوه و گريه او بود و مى‏‌فرمود: اين روزى است كه حسين عليه‌‏السلام در آن كشته شد. «وسائل الشيعه، جلد 10ٰ صفحه 394»

لیست خاطرات

 • زیارت

  1397/05/15

  سال 96 پس از گذروندن یه دوره خیلی سخت تو زندگیم برای تاسوعا و عاشورا در هتل بودم و سفر خیلی خوبی را به مشهد تجربه کردم. التماس دعا از همه زائران و مجاوران دارم.

 • پرسنل زائر سرا واقعا خیلی محترم خوب سریع و دلسوز و مهربان هستند و هیچ کم و کاستی در خدمت زائران ندارند و کارشان را با دل و جان انجام می دهند.

 • سلام من خیلی میام این هتل به بهانه های مختلف .بهانه اصلی برای اومدن به اینجا ماموریت اداری هستش چون من خودم شرکتی هستم .ولی هر بار که میام اینجا اونقدر بهم خوش نمی گذره که دست پدر و مادر پیرم را میگیرم و میارمشون برای زیارت آقا . وقتی که اینکار را انجام میدم اون لحظه که پدر و مادرم برای تشکر از اینکه برای زیارت آوردمشون بهم میگن انشاا... هر چی از خدا میخوای بهت بده انگار دنیا را هدیه میکنن و میدن به من .رضایت پدر و مادر بزرگترین توفیقی هستش که من میتونم در زندگی داشته باشم

 • هتل خوب

  1396/07/21

  امکانات هتل نفت بسیار خوب بود و از مدت اقامتم در آنجا بسیار راضی بودم. خدا به شما توفیق روز افزون عنایت کند.

 • تشکر

  1396/07/21

  یاامام رضا کاش هرسال بطلبی تا به پابوست بیاییم. خدارو شرکت که امسال این توفیق نصیبم شد. با تشکر از همه شما و همکارانتان در هتل نفت مشهد

 • از تمام مشهدی های عزیز میخواهم نایب الزیاره من باشند. التماس دعا

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید