قال الله تبارک تعالی ای فرزند آدم تو اراده می کنی و من نیز اراده می کنم ولی تنها خواسته من محقق می شود. هرکس در پی من باشد مرا خواهد شناخت، و هر کس مرا بشناسد، مرا می خواهد، و هر کس مرا خواست در طلب من بر آید، و آنکس که در طلب من بر آید مرا خواهد یافت، و او که مرا یافت به خدمت من بر آید، و آنکه به خدمت من بر آمد به یاد من خواهد بود، و هر کس به یاد من باشد من نیز با لطف و رحمت خویش او را یاد خواهم کرد. ای فرزند آدم کردارت بی آلایش نخواهد شد مگر طعم چهار مرگ را بچشی: مرگ سرخ، مرگ زرد، مرگ سیاه و مرگ سفید، مرگ سرخ، بردباری بر ستم و خودداری از آزار می باشد، مرگ زرد، گرسنگی و تنگدستی است، مرگ سیاه، مخالفت با نفس و خواسته های اوست، از خواسته های نفست پیروی مکن که تو را از راه خدا منحرف می سازد،(47) و مرگ سفید، گوشه گیری است.

لیست خاطرات

 • زیارت

  1397/05/15

  سال 96 پس از گذروندن یه دوره خیلی سخت تو زندگیم برای تاسوعا و عاشورا در هتل بودم و سفر خیلی خوبی را به مشهد تجربه کردم. التماس دعا از همه زائران و مجاوران دارم.

 • پرسنل زائر سرا واقعا خیلی محترم خوب سریع و دلسوز و مهربان هستند و هیچ کم و کاستی در خدمت زائران ندارند و کارشان را با دل و جان انجام می دهند.

 • سلام من خیلی میام این هتل به بهانه های مختلف .بهانه اصلی برای اومدن به اینجا ماموریت اداری هستش چون من خودم شرکتی هستم .ولی هر بار که میام اینجا اونقدر بهم خوش نمی گذره که دست پدر و مادر پیرم را میگیرم و میارمشون برای زیارت آقا . وقتی که اینکار را انجام میدم اون لحظه که پدر و مادرم برای تشکر از اینکه برای زیارت آوردمشون بهم میگن انشاا... هر چی از خدا میخوای بهت بده انگار دنیا را هدیه میکنن و میدن به من .رضایت پدر و مادر بزرگترین توفیقی هستش که من میتونم در زندگی داشته باشم

 • هتل خوب

  1396/07/21

  امکانات هتل نفت بسیار خوب بود و از مدت اقامتم در آنجا بسیار راضی بودم. خدا به شما توفیق روز افزون عنایت کند.

 • تشکر

  1396/07/21

  یاامام رضا کاش هرسال بطلبی تا به پابوست بیاییم. خدارو شرکت که امسال این توفیق نصیبم شد. با تشکر از همه شما و همکارانتان در هتل نفت مشهد

 • از تمام مشهدی های عزیز میخواهم نایب الزیاره من باشند. التماس دعا

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید