قال الله تبارک تعالی ای فرزند آدم تو اراده می کنی و من نیز اراده می کنم ولی تنها خواسته من محقق می شود. هرکس در پی من باشد مرا خواهد شناخت، و هر کس مرا بشناسد، مرا می خواهد، و هر کس مرا خواست در طلب من بر آید، و آنکس که در طلب من بر آید مرا خواهد یافت، و او که مرا یافت به خدمت من بر آید، و آنکه به خدمت من بر آمد به یاد من خواهد بود، و هر کس به یاد من باشد من نیز با لطف و رحمت خویش او را یاد خواهم کرد. ای فرزند آدم کردارت بی آلایش نخواهد شد مگر طعم چهار مرگ را بچشی: مرگ سرخ، مرگ زرد، مرگ سیاه و مرگ سفید، مرگ سرخ، بردباری بر ستم و خودداری از آزار می باشد، مرگ زرد، گرسنگی و تنگدستی است، مرگ سیاه، مخالفت با نفس و خواسته های اوست، از خواسته های نفست پیروی مکن که تو را از راه خدا منحرف می سازد،(47) و مرگ سفید، گوشه گیری است.

معرفی

ساختمان شماره یک

زائرسراي صنعت نفت مشهدمقدس در منطقه خوش آب وهواي غرب مشهد ودر حاشيه بلوار هفتم تير (آب وبرق) واقع مي باشد. نزديكي اين مجتمع با مناطق ييلاقي غرب مشهد (وكيل آباد، طرقبه، شانديز و …) ساختمان ملهم از معماري ايرانـي يكي از ويژگي هاي آن است. اين مجتمع داراي 167 اتاق مي باشد.

ساختمان شماره دو

اين مجموعه داراي 60 واحد اقامتي با امکانات کامل در مجاورت زائر سرا ، که آماده سرويس دهي به زائرين عزيز مي باشد ميهمانان مقيم در اين مجموعه جهت صرف غذا مي بايست بصورت موقت از رستورانهاي ساختمان مرکزي استفاده نمايند. لازم به توضيح است امکاناتي که درساختمان مرکزي بصورت مشترک با ساختمان جديد مي باشد بشرح ذيل است. پذيرش ( ورودي و تسويه حساب ) رستوران ، کافي نت ، آژانس سواري و تورهاي زيارتي و سياحتي ، شبکه ويديويي با پخش فيلمهاي سينمايي و... از 6 كانال اختصاصي جهت پر کردن اوقات فراغت شما زائرين مي باشد.

ساختمان شماره یک

مشخصات بنا و نما : ساختمان هتل در زميني به مساحت 5000 متر مربع در منطقه وكيل آباد ، بلوار آب وبرق مشهد احداث شده و زمان شروع ساخت آن در اسفند ماه 1369 (با تشكيل هيئت ساخت) و پايان آن در اول فروردين 1377 بوده است.

ساختمان شماره دو

ورود به سایت

عکس روز

نظر سنجی

آیا از اقامت در زائرسرا راضی بودید